KONST / Litografier / Färglitografi 17334232
nr 1733 4232
Mikael Kihlman
(f. 1953), Sverige
"Skogsväg". Signerad, PT. Färglitografi, bildmått: 54x64 cm, yttermått inklusive ram: 64x75 cm
Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 oktober 2025
kl 19:04:56
18/10 21:08:26
100 kr
20/10 09:56:22